Kurs trenerski

Kurs uprawnia do prowadzenia wszelkich szkoleń dla dorosłych a także szkoleń w ramach projektów unijnych.

 TUTAJ  zapiszesz się na kurs  

Warsztaty obejmują wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne związane z pracą trenera. Skierowane są do początkujących trenerów, dyrektorów, nauczycieli, pracowników działów personalnych i szkoleniowych oraz do wszystkich osób, które chciałyby pracować jako trenerzy i organizatorzy szkoleń. Wiedza i umiejętności zdobyte dzięki szkoleniu zwiększą Twoje kompetencje w obecnym miejscu pracy lub zwiększą Twoje szanse na znalezienie ciekawej pracy i z pewnością będą atutem w rozmowach z pracodawcami.

Tematyka :

budowanie programu szkoleniowego, trudne sytuacje szkoleniowe, metody pracy trenera, komunikacja interpersonalna, panowanie nad stresem, autoprezentacja, praca w grupie, samodzielnego prowadzenie warsztatów.

Cele :

weryfikacja wyobrażeń o zawodzie trenera, zdobycie wiedzy na temat przygotowywania warsztatów, metod aktywizujących oraz pracy z grupą, zdobycie wiedzy i umiejętności dotyczących komunikacji i autoprezentacji oraz radzenia sobie ze stresem, poznanie i zrozumienie procesów grupowych (i ich wpływ na przygotowanie szkolenia), zachęcenie uczestników do prowadzenia własnych projektów szkoleniowych, rozwinięcie umiejętności trenerskich uczestników warsztatów.

Ilość godzin : 280