O nas

„Akademia Wiedzy" - Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli

Jesteśmy niepubliczną placówką doskonalenia nauczycieli o zasięgu ogólnopolskim, wpisaną do ewidencji Samorzadu Województwa Kujawsko - Pomorskiego. 

Nasza placówka została również wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu. 

Funkcjonowanie Niepublicznej Placówki Doskonalenia „Akademia Wiedzy" jest oparte o dwa akty prawne: ustawę z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty oraz rozporządzenie MEN z dnia 19 listopada 2009 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (z późniejszymi zmianami).

"Akademia Wiedzy" - Placówka Kształcenia Ustawicznego 

Jeteśmy niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego wpisaną do rejestru Starosty Radziejowskiego.

Głównym celem działalności Placówki jest umożliwienie rozwoju oraz zdobywanie wiedzy, kształtowanie umiejętności i rozwoju uzdolnień, w szczególności z uwzględnieniem wymogów rynku pracy. Placówka umożliwia uzyskanie i uzupełnienie wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych.

Funkcjonowanie Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego jest oparte o ustawę z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty.

Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane kursy, szkolenia były najlepsze i zadowoliły najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy z nauczycielami przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, z pracownikami naukowo-dydaktycznymi uczelni wyższych, z wysoko wykwalifikowanymi szkoleniowcami, trenerami, konsultantami oraz doradcami administracji państwowej i przedsiębiorstw. Wszyscy zapraszani do współpracy wykładowcy prezentują najwyższe umiejętności teoretyczne, jak i praktyczne. Każdy z nich posiada duże doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych oraz w przygotowaniu autorskich programów szkoleniowych.